Yüksel KORKMAZ

+90 506 261 70 70

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz

Stardock’tan, Windows 10’a özel Başlat menüsü.

Windows 10 ile geri dönen Başlat menüsü hoşunuza gitmediyse, eski dostunuz yine yanınızda!

2015022612262828918

Microsoft'un, Başlat menüsünü kaldırmak konusundaki anlamsız ısrarı Windows 8'in yaşadığı başarısızlıkla sona erdi ancak şimdi de Windows 10 ile kullanılan yeni Başlat menüsünün, herkesin arzu ettiği, klasik, alışılmış Başlat menüsüne çevrilemeyişi sorunu gündemde.

Microsoft, Windows 10'un final sürümünden önce bu soruna müdahale eder mi bilinmez ama, Stardock firması Windows 10'un Başlat menüsünü Windows 7'ye benzer görünüme çeviren bir uygulama yayınlayacağını şimdiden duyurdu.

Galactic Civilization oyun serisinden tanıdığımız yazılım firması Stardock aslında oyunların yanında önemli ofis yazılımları da üretiyor. Daha önce Windows 8 için yayınladığı Start8 isimli Başlat menüsü alternatifi da önemli bir kullanıcı kitlesine sahip. Şirket şimdi de Start10yazılımıyla Windows 10 kullanıcılarına hitap ediyor.  Stardock şimdilik Start10'u beta aşamasında kullanıcılara sunuyor ancak son sürümü, Windows 10'un yayınlanmasından sonra piyasaya çıkacak gibi görünüyor. Fiyatı ise 5 dolar olacak.

No Comments Yet.

Leave a comment

WhatsApp'a Yönlendir
Merhaba!
Ben, Yönetim Bilişim Sistemleri Uzmanı Yüksel KORKMAZ. Size nasıl yardımcı olabilirim?😊
Önceki yazıyı okuyun:
Karşınızda Windows Phone 8 Üzerinde Yeni Office

Ekim ayında yeni Office’i sizlere duyurmuş olduğumuz ve tüm dünyada piyasada yerini almaya başlayan Windows Phone 8′ler üzerinde önceden yüklenmiş...

MSP Kickoff’ 15′ te Neler Oldu?

Microsoft’un üniversitelerdeki öğrenci temsilci programı Microsoft Student Partners Programının yeni dönemi Microsoft Türkiye İstanbul ofisinde düzenlenen MSP KickOff ile başladı....

Kapat