Yüksel KORKMAZ

+90 506 261 70 70

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz

Her Şey Adalet için. Avukatlık Mesleğinde Kullanılabilecek 15 Profesyonel Görünümlü Şablon.

Yasal tavsiyeler rekabetçi bir sanayi be zorluğunun geleneksel olmasıdır. Kendi işinizde çevrim içi olarak dikkatleri üzerinize seçmeniz gerekmektedir, ama aynı zamanda profesyonel bir görünüm sunmak zorunda olduğunuzu unutmamalısınız. Güven ile kurumuş bir web sitesi ile başa çıkmanız gerekmektedir, bu gerçekten başka bir işlevdir. Peki, tüm bunları size sunabilecek ve her ihtiyacınızı eksiksiz olarak karşılayabilecek web sitesi tasarımını nerede bulabilirsiniz?

Web tasarımcılarını bir kenarı bırakın. Bugün sizlere zaten konusu ile alakalı olan ve hukuk firması web siteleri için mükemmel olabilecek 15 hazır tasarlanmış şablondan bahsedeceğim. Bu temaları sizler için bu yazıda topladım. Özel olarak oluşturulabilen bir tasarım siparişi vermek yerine, neden önceden yapılmış hazır temaları kullanmanız gerektiğini merak ediyor musunuz? Şimdi dilerseniz bazı karşılaştırmalarda bulunarak ayrıntılı bir şekilde birlikte inceleyelim.

Öncelikle maliyeti ve tasarrufu düşünmelisiniz. Sanıyorum zaten siz başarılı bir iş için neyin gerekli olduğunu biliyorsunuz diye düşünüyorum, aynı kalitedeki iki ürünü karşılaştırdığınızda ucuz olanı tercih etmeniz ve tasarruf edebilmeniz mümkündür. Özel tasarlanmış bir tema size oldukça maliyetli olacak, aynı kalitede hatta daha iyi özelliklere sahip olabilen önceden hazırlanmış bir temayı neredeyse 10 kat daha ucuz alabileceğiniz gayet açıktır.

İkinci olarak zaman verimliliğini düşünmenizi istiyorum. Zaman demek para demektir, neden zamanınızı özel bir tasarım için harcamalısınız? Önceden hazırlanmış temalar ile hiçbir şekilde beklemek zorunda değilsiniz. Web sitenizin yeteneklerini demo görüntüleri üzerinden inceleyebilir ve 10 dakikalık bir satın alma işleminden sonra özelleştirip hemen yayına alabilirsiniz. Genellikle web sitenize yeni bir görünüm kazandırmak sadece birkaç gününüzü alır.

Üçüncü olarak ilerleyen teknolojiyi düşünün. Tasarımınızda en son teknolojiler kullanılıyorsa, web siteniz en iyi olacağı anlamına gelir. Bu önceden hazırlanmış şablonların çoğu Cherry Framework ile yapılandırılmıştır. Onları daha iyi yapmak ve yönetme kolaylığı sağlamak adına Bootstrap tabanlı olarak sizlere gelir.

Dördüncü olarak mobil uyumluluğunu düşünün. Müşterileriniz arasında kesinlikle meşgul insanlar vardır. Responsive temalar sizlere harika bir kolaylık sunacak tablet ve mobil cihazlar üzerinde daha iyi bir görsel deneyim sunmanıza yardımcı olacaktır. Şöyle bir düşündüğünüzde günümüzde mobil cihaz kullananların sayısını göz ardı etmememiz gerekir.

Beşinci olarak teknik ve estetiği düşünün. Önceden tasarlanmış bir tema’nın yeterince benzersiz olmadığı endişesine kapılıyorsanız gerçekten yanılıyorsunuz, bu temalar tüm özelleştirme seçenekleri ile sizlere sayısız özelliklerden oluşan bir deneyim sunacaktır. Tema kaynağı ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilen benzersiz bir görünün elde edebileceğinizden hiçbir endişeniz olmasın.

Altıncı olarak uzmanlardan alabileceğiniz yardımı düşünün. Web üzerinde bulunan en büyük tasarım kaynağı TemplateMonster tarafından sunulan bu temalar isteğe bağlı olarak kurulum ve özelleştirme hizmetleri ile sunulmaktadır. Web sitenizi istekleriniz doğrultusunda tasarlayabilmek adına her ne olursa olsun sadece siparişinize eklemeniz yeterli olacaktır.

Anlayabileceğiniz gibi, bu temalar ile hem ekonomik hem de oldukça popüler web siteleri kurmak oldukça kolay olacak. Şimdi dilerseniz bu şablonları hep birlikte yakından inceleyelim.

 

Profesyonel Stil – Bootstrap Tabanlı Responsive WordPress Teması

Şık görünümlü ama aynı zamanda ciddi ve profesyonel görünümü ile bu tema öne çıkıyor. Bu tasarım zamana ayak uydurabilecek yetenekte ve bir hukuk firmasının fikirlerini sunmasında yardımcı olacaktır.

45828-wp-b
Demo | Ayrıntılar

 

Güvenilir Avukat – Cherry Framework Hazır Mobil WordPress Teması

Her şey markanızın güvenini sunabilmek ve daha güven verici bir online karşılama adına düşünülmüştür. Personelinizin dostça sergilenen fotoğrafları ile müşterileriniz ile aranızda daha iyi bir bağ kurmanıza yardımcı olacaktır.

45014-wp-b
Demo | Ayrıntılar

 

Hırslı Hukuk Bürosu – Bootstrap Cherry Responsive WordPress Teması

İlk seferde iyi bir izlenim vermek, müşterilerinize genç, hırslı ve kararlı bir takım olduğunuzu gösterebilmek için gerçekten mükemmel bir zemin. Müşterileriniz daima kazanan avukatları görmek ister, bu temanın müşterilerinize güven ile kazanma duygusunu açık bir şekilde aktarabileceğine emin olabilirsiniz.

44580-wp-b
Demo | Ayrıntılar

 

Avukatların Birliği – Bootstrap Tabanlı Cherry Framework Responsive WordPress Tasarımı

Basit olun, çoğu zaman çalışan bir formüldür. Genellikle basitlik günümüzde tasarımları daha modern ve daha şık göstermektedir, birkaç aksan ile firmanızın harika profesyonelliğini ortaya koyabileceğinize emin olabilirsiniz.

44511-wp-b
Demo | Ayrıntılar

 

Zarif Beyaz – Cherry Framework Tabanlı Mobil Dostu WordPress Tasarımı

Beyaz rengin sakinliği ile oluşturulmuş oldukça zarif bir tema. Böyle bir tasarım ile birlikte, kalabalığın arasından sıyrılmanız kesinlikle söz konusu olabilir. Estetik gereklilikleri ile birlikte denge sağlayan önemli bir unsurdur.

43776-jigoshop-b
Demo | Ayrıntılar

 

Modern Hukuk Bürosu – Hukuki Danışmanlık İçin WordPress Teması

Bu tasarımın güzelliği, ana sayfada kullanılan düzenin doğruluğu ve temiz yapısı ile kullanıcıların huzur içinde kalmasını başarıyor.

43282-wp-b
Demo | Ayrıntılar

 

Şık Monokrom – Mobil Uyumlu WordPress Şablonu

Siyah ve beyaz asla modası geçmeyecek klasik tasarımlar arasındadır. Siz hukuk firmanız için yeni bir web sitesi arıyorsanız kesinlikle bu tercih sizin için doğru bir seçim olacaktır.

42494-wp-b
Demo | Ayrıntılar

 

Güçlü Hukuksal Koruma – Mobil Dostu WordPress Teması

Oldukça güçlü ve dikkat çekici unsurları ile birlikte kullanılan ince renk düzeni harika bir sunum gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Siz geleneksel ve kurumsal bir görünüm sergilemek istiyorsanız, bu temanın sizin için uygun olacağından emin olabilirsiniz.

42068-wp-b
Demo | Ayrıntılar

 

Nitelikli Hukuk Danışmanlığı – WordPress Hukuk Bürosu Tasarımı

Bir başka modern ve şık bir seçenek, hukuki danışmanlık gibi geleneksel bir sektörde daha kurumsal bir web sitesi olabileceğini kanıtlayan harika bir temadır.

42336-wp-b
Demo | Ayrıntılar

 

Yasal Danışmanlar – Hukuk Bürosu WordPress Şablonu

Bu sağlam ve saygın görünümlü bir tasarımdır. Bir hukuki danışmanlık işi ve bir mahkemenin resmi web sitesi için son derece verimli çalışabilecek işe yarayan bir şablondur.

42253-wp-b
Demo | Ayrıntılar

 

Özgün Hukuki Web Sitesi – Hukuki Öneriler WordPress Teması

Bu yasa sektöründe kurumsal tarz çalışılabilinecek oldukça farklı, dinamik ve özgün görünümlü bir temadır. Siz özgün bir görünüme sahip olmak ve rekabet avantajını elde etmek istiyorsanız bu tasarımı seçmelisiniz.

41206-wp-b
Demo | Ayrıntılar

 

Prüzsüz Gri – WrodPress Avukatlık Web Sitesi

Gri ve gri rengin çeşitli tonları bu tasarımı gerçekten pürüzsüz hale getirmektedir. Pürüzsüz ve ekili bir web sitesi sahibi olmayı hedefliyorsanız kesinlikle bu tema sizin için en iyi seçim olacaktır.

40787-wp-b
Demo | Ayrıntılar

 

Güvenilir Yasal Ortaklık – Profesyonel WordPress Tasarımı

Web sitenizin ana hedefi profesyonel bir firma olduğunuzu sergilemek ve güvenilir olduğunuzu göstermektir. Yasal koruma için müşterileriniz kesinlikle kendilerini güvende hissedecektir.

40780-wp-b
Demo | Ayrıntılar

 

Harika ve Flat – En Son Moda Bir Avukatlık WordPress Tasarımı

Harika flat elemanları ile bu tasarım oldukça şık ve dikkatleri yakalayacak şekilde hazırlanmıştır. Gerçek fotoğraflarınızı kullanarak insanlara bağlı olduğunuzu ve onların güvende olduğu hissini iletebilirsiniz

40541-wp-b
Demo | Ayrıntılar

 

Temiz ve Yeşil – Bir hukuk Bürosu için Olağandışı WordPress Şablonu

Bu yeşil ışık saçan tema hukuk şirketi web sitelerinde kullanılabilir, oldukça etkileyici bir görünüme sahip olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca avukatlar için de harika bir seçim olacaktır.

40420-wp-b
Demo | Ayrıntılar

No Comments Yet.

Leave a comment

WhatsApp'a Yönlendir
Merhaba!
Ben, Yönetim Bilişim Sistemleri Uzmanı Yüksel KORKMAZ. Size nasıl yardımcı olabilirim?😊
Önceki yazıyı okuyun:
Mavi Yeniden Doğdu: 20 Çarpıcı Mavi WordPress Tasarımı

Mavi sonsuzluğu simgeleyen bir renktir. Devlet bayrakları, iş elbiseleri, donanma üniformaları hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Mavi renk ile yapılmış...

En İyi Hosting Seçemi için – Harika Bir Seçenek Top 20 Hosting Şablonları

Farklı insanlar kendi online mağazalarını oluşturarak bu hayalin peşinden gidebilmek için bazı akıllı yolları tercih etmektedirler. Hatta önemli olan bir...

Kapat