Yüksel KORKMAZ

+90 506 261 70 70

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz

Mavi Yeniden Doğdu: 20 Çarpıcı Mavi WordPress Tasarımı

Mavi sonsuzluğu simgeleyen bir renktir. Devlet bayrakları, iş elbiseleri, donanma üniformaları hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Mavi renk ile yapılmış bir web sitesi popüler renk eğilimi ile kullanılarak size en doğru etkiyi sunacaktır.

Web tasarımı için mavinin güzelliği her türlü çarpıcı bir web sayfanızın olacağı anlamına gelir. Oldukça temiz ve tıbbi klinik için biraz soğuk olduğunu mu düşünüyorsunuz? Egzotik bir seyahat şirketi veya tropikal bir balık kulübü için harika turkuaz tonları nasıl olurdu? Gerçekten problem değil! Profesyonel bir web sitesi için şık bir lacivert? Eğer renklere bir hayranlık ile sizin fikirlerinizi değiştirebilmeniz ve ciddi web tasarımlarında kullanmayı düşünmeniz oldukça isabetli bir karar olacaktır.

Bu Şablonlar Hangileridir? 

Bu makalede göreceğiniz WordPress şablonları en iyi tasarımcılar tarafından yapılan, temalar içerisinden seçilmiştir. Kullanıcı dostu bir içerik yönetim sistemi için özel olarak oluşturulan bu web sitelerinin sahibi olabilmek oldukça kolay. Bunun yerine () özel olarak bir tasarım seçmeniz sizleri hem zaman hemde parasal açıdan zarara uğratacaktır, böylelikle hazır şablon kullanmak daha avantajlı olacaktır.

Zaman ve para - önceden hazırlanmış bir WordPress web sitesinin bir çok faydası bulunmaktadır. Onları gözlemlediğiniz zaman ne kadar sıcak ve moda olduklarını kendinizde canlı olarak gözlemleyebilirsiniz.

Mobil uyumlu bu temalar - Responsive özelliğe sahiptir. Bunun anlamı web siteniz herhangi bir ekran çözünürlüğüne uyum sağlayacak ve kullanıcılara harika bir deneyim sunma şansı verecektir.

Özelleştirme yeteneği -  ile bir şablonu benzersiz bir web sitesine çevire bilmeniz oldukça kolay olacaktır, bir çok seçeneğinizin olduğunu unutmayın.

Lisanslı görüntüler - satın almış olduğunuz üzerinde bulunan tüm görüntü dosyaları sizlere lisanslı olarak gelecektir. Dilerseniz bu görüntüleri diğer projelerinizde dilediğiniz gibi kullanabilir ve hiç bir telif hakkı sorunu ile karşı karşıya kalmazsınız.

7-24 Teknik destek - Bu temaların hepsi profesyonel şablon sağlayıcısı TemplateMonster.com tarafından sunulmaktadır. Şablonlar hakkında sormak istediğiniz herhangi bir soru var ise sınırsız destek alabileceğinizi unutmayın.

Kurulum ve kullanım - size yardım etmesi için için bir webmaster bulmanıza gerek yok, bir kaç tıklama ile siparişinizi kolayca verebilir ve kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Sanırım artık sizlerde bu değerli şablonları görmek istiyor ve sabırsız davranıyorsunuz. WordPress mavi tema koleksiyonu. Onlar ihtiyaçlarınızı karşılayacak yeteneğe sahip ve yaratıcı dokunuşlarla sizler için hazırlanmıştır. Hiç bir bekleme olmaksızın bu web sitelerine anında sahip olabilirsiniz.

Masmavi Deniz Responsive WordPress Teması

Web siteniz üzerinde su altı dünyasının hissini ziyaretçilerinize iletmek için bu tema hakim mavi renklerinden yararlanabilir, hatta bir dalış kulübü için bu temayı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

45684-wp-b

Ayrıntılar    |    Demo

 

Zarif İş Hazır Mobil WordPress Teması

Mavi her renk kombinasyonu ile oldukça uyumlu ve şık görünebilecek güce sahiptir. mavi soğuk ışıklandırma ve gölgeler ile bu tasarım örneklerinden biridir.

39253-wp-b

Ayrıntılar    |    Demo

 

Tropikal Balıklar Mobil Uyumlu WordPress Şablonu

Mavimsi tonları ile aile içinde, mavi ve tropik turkuaz  denizleri hatırlatan en lüks kombinasyonudur. Eğer egzotik balıklarla alakalı bir web sitesi arıyorsanız kesinlikle bu tercihleriniz arasında olmalıdır.

45162-wp-b

Ayrıntılar    |    Demo

 

Renkli Aile Merkezi Responsive WordPress Şablonu

Çocuklar parlak ve renkli şeyleri severler, bir web sitesi pek çocuklar için olmasa da aileler için bile olsa mavi, yeşil ve turuncu eğlenceli bir düzen sunacaktır.

42048-wp-b

Ayrıntılar    |    Demo

 

Güvenli Sigorta Responsive WordPress Tasarımı

Sigorta sektörü oldukça resmi bir iş dalıdır, ancak bir sigorta firmasının web sitesinin geleneksel olması zorunluluğu yoktur.

44257-wp-b

Ayrıntılar    |    Demo

 

Akvaryum Balıkları Mobil Dostu WordPress Tema

Egzotik balıklarla alakalı başka bir varyasyon: Burada kullanılan derin mavi deniz suları ve renkli akvaryum balıklarının fotoğrafları sunmaktadır.

45270-wp-b

Ayrıntılar    |    Demo

 

Yenilikçi IT Responsive WordPress Şablonu

IT firması tüm yenilikler altında. Parkal ve zıt kombinasyonlar ile bu zengin lacivert ile tasarlanmış bu tema yenilikçi ve profesyonel görünüyor.

40241-wp-b

Ayrıntılar    |    Demo

 

Çevre Dostu Rüzgar Enerjisi WordPress Teması

Alternatif bir enerji işi için bir web sitesinin koyu renkleri çok sayıda resim ile ziyaretçilerinize mahçup olmayacağınıza emin olabilirsiniz. Bu mobil hazır tema doğal tonları fazlasıyla ferahlatıcı bir sunum yapmaktadır.

48839-wp-b

Ayrıntılar    |    Demo

 

Pazarlama Danışmanları Responsive WordPress Tema

Mavi yeşil özellikleri ile bu tasarım çok iyi gözüktüğünü kanıtlıyor. Tipik renkler ile bir iş düzeni ancak kesinlikle taze ve göz alıcı.

41573-wp-b

Ayrıntılar    |    Demo

 

Yönetim Şirketi Hazır Mobil WordPress Şablonu

Her iş trendi takip edilmelidir. Bu mavi tema onun harika elemanları ile oldukça popüler yazı fontları ile bir şirket için kesinlikle doğru bir seçim olacaktır.

48530-wp-b

Ayrıntılar    |    Demo

 

Şık ve Modern Evler Responsive WordPress Teması

Şık ve yüksek teknoloji ile satılan evler.  Bu şablonun sunduğu lüks gayrimenkuller ile uyumlu hale getireceğinden emin olabilirsiniz, iyi ve kaliteli bir web sitesi sahibi olmanıza yardım edeceği kesindir.

47928-wp-b

Ayrıntılar    |    Demo

 

Rezerve Edilmiş Web Tasarımı Responsice WordPress Şablonu

Web tasarım ajansı her zaman farklı olmalıdır. Siz işinizde kurumsal bir dünyayı hedefliyorsanız mavi tonlar ile oluşturulmuş bu web sitesi en doğru seçenek olacaktır.

45311-wp-b

Ayrıntılar    |    Demo

 

İkna Edici Yönetim Şirketi Responsive WordPress Tasarımı

Samimi ve profesyonel fotoğraflar ile temiz ve aydınlık tema - web siteniz sayesinde kendi güvenirliğinizi müşterilere aktarmak için harika bir yol olacaktır.

47927-wp-b

Ayrıntılar    |    Demo

 

Modern Mimarlık WordPress Teması

Soğuk parlak mavi ve beyaz, bu geleceğin mimarisi olabilir. Potansiyel müşterileri etkilemek için bu tasarımdan yararlanabilirsiniz.

45297-wp-b

Ayrıntılar    |    Demo

 

Temiz Diş Hekimliği Mobil Dostu WordPress Şablonu

Dış kliniği için temiz ve saf bir web sitesi tasarımı gerekmektedir. Mavi oldukça serin ve hafif tonları ile bu şablon tam olarak olması gerektiği gibi görünüyor.

48295-wp-b

Ayrıntılar    |    Demo

 

Göz Bakımı WordPress Teması

Medikal sektörü için başka bir tasarım. Mavi hekimlerin kullanacağı web siteleri için oldukça harika görünüyor.

48839-wp-b

Ayrıntılar    |    Demo

 

Saf Su Responsive WordPress Şablonu

Mavi ile bir şey ilişkilendirmeyi düşünürseniz bu kesinlikle su olabilir. Olabildiğince saf ve temiz olan bu şablon üstün bir tedarikçinin tüm özelliklerini yansıtmaya yetecektir.

44494-wp-b

Ayrıntılar    |    Demo

 

Havuz ve Temizlik Şirketi WordPress Tasarımı

Bir havuz temizleme işi ihtiyaçlarını karşılayabilmek için sadece mavi ve beyazın sağlığı kullanılarak hazırlanan bu tema, ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

48155-wp-b

Ayrıntılar    |    Demo

 

Ev Temizleme Mobil Uyumlu WordPress Teması

Bu tema ana sayfada olması gereken önemli bilgileri yetiştirmek için izin vermektedir, Bir ev temizlik şirketi firması için ideal bir web sitesidir.

48343-wp-b

Ayrıntılar    |    Demo

 

Denizlere Yolculuk Responsive WordPress Şablonu

Turkuaz renkleri ile donatılmış bu şablon üst bilgide kullanılan harika görseli ile kullanıcıları sıcak bir ortamda karşılıyor. Bir seyahat firması için bu tema oldukça ideal görünüyor.

44903-wp-b

Ayrıntılar    |    Demo

 

 

No Comments Yet.

Leave a comment

WhatsApp'a Yönlendir
Merhaba!
Ben, Yönetim Bilişim Sistemleri Uzmanı Yüksel KORKMAZ. Size nasıl yardımcı olabilirim?😊
Önceki yazıyı okuyun:
En İyi Hosting Seçemi için – Harika Bir Seçenek Top 20 Hosting Şablonları

Farklı insanlar kendi online mağazalarını oluşturarak bu hayalin peşinden gidebilmek için bazı akıllı yolları tercih etmektedirler. Hatta önemli olan bir...

En Temiz Yeni 15 Adet Hazır Joomla Şablonu

Web tasarım daima gelişir ve bu gelişme asla durmaz: önceleri ve şimdiki zamanı göz önüne aldığımızda her zaman bir trend...

Kapat