Yüksel KORKMAZ

+90 506 261 70 70

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz

En İyi Hosting Seçemi için – Harika Bir Seçenek Top 20 Hosting Şablonları

Farklı insanlar kendi online mağazalarını oluşturarak bu hayalin peşinden gidebilmek için bazı akıllı yolları tercih etmektedirler. Hatta önemli olan bir şey daha var. Geçmişten gelen bir büyücü değilseniz bunları söylememde sanırım bir sakınca yok. Eski dönemlerde yeryüzünde yaşamış hokkabazların sırları büyülü ve büyük kutularda gizlidir. Muhtemelen bazı bilim kurgu yazarları bu beşinci boyutları kendilerine bir malzeme olarak kullanmayı uygun gördüler. Onlar şimdi buradalar.

her şeye rağmen biz bu beşinci boyutu aradığımızı iddia etmiyoruz. Sizin ilgilendiğiniz şeylere konsantre olalım. Bir komşu evin sahibi sizin eviniz hakkında ne kadar çekici ve güzel konuştuğunu duymanız size nasıl hissettirir. Bu sadece bir ev hakkında değil şaka yapıyorum. 🙂 Ama neyse ki bir fikrim olduğunu söyleyebilirim.

Bir web hosting firması kendi web sitesini yayınlamak adına ana bir satış zeminidir. Görüntülendiği şeklin ne kadar önemli olduğunu açıklamaya gerek yoktur. Bir web hosting sayfası görünümü modası geçmiş bir şekilde sunmak, ayakta kalabilmek için şansınız yok denecek kadar azdır. Bir müşteri için iyi bir web sitesi sunumu yapabilmek dönüşümleri arttırabileceğiz anlamına gelir. Sayfanızı oldukça örnek gösterilebilir bir görünüme sahip şekilde düzenlerseniz müşterilerinizi o denli misafirperver olarak karşılayabilirsiniz.

Şu anda nasıl bir platformda hizmet verdiğiniz gerçekten önemli değil, yeni bir başlangıç için bu makale size kesinlikle yardımcı olacaktır. Yeni bir tasarıma başladığınızda müşterilerinizi sizden uzaklaştırmayacak size daha fazla bağlanacakları bir şeyler yapmanız gerekmektedir. Bu muhtemelen gelirlerinizi arttırabilmek adına yapabileceğiniz en basit etkinlik olabilir.

Hazır Tema Neden Anlayışlı Bir Seçenektir?

  • Siz onu hemen alabilirsiniz. Özel tasarımlarda olduğu gibi, uzun beklemelere gerek yoktur. Tek bir tıklama ile indirebilir 15 dakika içerisinde özelleştirmeye başlayabilirsiniz ve satış için hazırsınız.
  • Özel bir proje ile karşılaştırdığınızda 10 katı daha az ödersiniz. Kalitesi hakkında emin olmadan beklemenize gerek kalmaz. Hazır temaları demo görüntüleri ile deneyerek kalitesinden emin olarak deneyebilirsiniz.
  • Hazır temalar özelleştirme sonrasında %100 orijinal görünür. Renk kümeleri arasında geçiş düzenlerini ve dokularını değiştirebilirsiniz ve sizin kurumsal işinizin bir parçası haline getirebilirsiniz.
  • Responsive özelliğinin tadını çıkarın. Tüm cihazlar üzerinde çalışan bir web sitesi yeni nesil kullanıcılar için takdir kazanacaktır.
  • Bir bonus olarak tema üzerinde kullanılan görüntüler size lisanslı olarak gelir. Diğer projeler için onları dilediğiniz gibi özgürce kullanabilirsiniz.

Yeni bir kurumsal yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Bu temaların her biri harika özelliklere sahiptir. Gerekli olan sadece kendiniz için en iyi olanı bulmaktır! Bu temaların hepsi TemplateMonster güvencesi ile sizlere sunulmaktadır. Her türlü destek ve garanti içermektedir.

Yumuşak Siyah ve Kırmızı Hosting PrestaShop Teması

Siyah, beyaz ve kırmızı zıt kombinasyonu bu temanın tonlarını hafif şekilde yumuşatmış, ancak sunulan malzeme görünümü oldukça net olarak mesajı verir. Karanlık, dramatik gölgeler ile oldukça şık ve basit görünüyor.

Yumuşak Siyah ve Kırmızı Hosting PrestaShop Teması

Ayrıntılar    |    Demo

 

Beyaz Bulut: OpenCart Responsive Hosting Şablonu

Bu tema resimli ızgarası ile responsive özelliğe sahip oldukça eğlence dolu bir temadır. Mavi ve beyazın düeti oldukça pozitif bir ortam sunuyor.

OpenCart Responsive Hosting Şablonu

Ayrıntılar    |    Demo

 

Geleceğin Hosting Firması VirtueMart Şablonu

Bu VirtueMart şablonu oldukça göze hoş gelen görünümü ile web sitenizde kolay gezinmeyi saplar. Kullanılan beyaz arka plan ile müşterilerini teşvik eder.

Hosting Firması VirtueMart Şablonu

Ayrıntılar    |    Demo

 

Sizin Bölgeniz: Hosting Mağazası PrestaShop Tema

Samimi ve konuksever, bu site misafirlerine hoş bir deneyim sunacaktır. İzleyiciler seçimlerini yaparken hiç bir endişe duymadan rahat bir şekilde sitenin keyfini çıkaracaklardır. Doğa yeşili oldukça ferah bir hava sunarak insanları teşvik edecektir.

Hosting Mağazası PrestaShop Tema

Ayrıntılar    |    Demo

 

Eğlenceli 15-Bulmaca: Responsive WooCommerce Hosting Tasarımı

Parlak kutuları ile eğlenceli bir şekilde insanları davet edersiniz. Bu temadaki her şey oldukça açık ve basittir. Sert şekiller ile bu web sitesi oldukça iyi düşünülmüş.

Responsive WooCommerce Hosting Tasarımı

Ayrıntılar    |    Demo

 

Profesyonel Hosting: Responsive WordPress Şablon

Bu temada kullanılan harika lightbox sizin ürünlerinizi öne çıkarabilmek adına harika bir vitrin sunar. Barındırma hizmetlerinde insanlara en iyisi olduğunuzu söyleyin.

Responsive WordPress Şablon

Ayrıntılar    |    Demo

 

Zarif ve Şık Responsive Drupal Hosting Teması

Oldukça hazırlanmış bu şık tasarım renkleri vurgulayarak en son moda bir tasarım arayanlar için mutlak kazanç sağlayacağı ortadadır.

Zarif ve Şık Responsive Drupal Hosting Teması

Ayrıntılar    |    Demo

 

Rahat Hosting Responsive Joomla Şablonu

Dikkat merkezine hosting planları hakkında bilgileri ortaya koyun. Modern sonuç odaklı müşteriler için elinizin altında olacak teklifleri ortaya çıkararak kullanıcı dostu bir web sitesi ortaya koyun.

Hosting Responsive Joomla Şablonu

Ayrıntılar    |    Demo

 

Gelecekten beklentiler: Responsive WordPress Hosting Tasarımı

Konuklarınıza geleceğin hizmetlerinden bir belirti sunun. Bu tema sizin şirketinizin ne kadar teknolojik ve gelişmiş olduğunu sunarak onlara bir göz zevki sunun.

Responsive WordPress Hosting Tasarımı

Ayrıntılar    |    Demo

 

Bir Hosting Uyumu: CMS HTML Şablonu

Resimli ve bilgilendirici bu şablon müşterilerine her şeyi açık bir şekilde sunarak kolaylıkla bilgileri kavrayabilmeleri adına özellikle düzenlenmiştir. Resimli elemanların deneyimi sunarak bu duyguyu insanlara hizmet olarak aktarın.

CMS HTML Hosting Şablonu

Ayrıntılar    |    Demo

 

Güvenilir Hosting Responsive Magento Tema

Bu klasik ve güvenilir tema, üstün sunucuların gücünü ortaya koymaktadır. Siz profesyonel hizmetlerinizin akılda kalıcı tasarım ile birleştirdiğinizde ortaya kalıcı müşteriler çıkacaktır.

Hosting Responsive Magento Tema

Ayrıntılar    |    Demo

 

Yeşil Sunucu: Responsive Hosting Mağazası OpenCart Şablonu

Bu yeşil ve beyaz OpenCart şablon müşterileriniz için harika bir alışveriş seçeneği sunacaktır. Şablonu canlandıran atmosfer satışların artmasına doğru oranda yardımcı olacaktır.

Responsive Hosting Mağazası OpenCart Şablonu

Ayrıntılar    |    Demo

 

Güneşli Başlangıç: Responsive Hosting Websitesi Şablonu

Başarılı bir web sitesi projesine başlamak için parlak enerji ile canlı web sayfasını elinizin altında tutun. Turuncu renk, doğal insanların yüzünde bir gülümseme yaratır. Bununla beraber web sitesinde bulunan siyah ve beyaz kalabalığı ortadan kaldırır.

Responsive Hosting Websitesi Şablonu

Ayrıntılar    |    Demo

 

Hosting İşinizi Arttırın Responsive Web Sitesi Şablonu

Bu şablonun keskin şekilleri ile her şey olması gerektiği gibi doğru yerde. İyi organize edilmiş bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu şablon ikna edici şekilde mesajlarınızı sunmanız için yardımcı olacaktır.

Responsive Web Sitesi Hosting Şablonu

Ayrıntılar    |    Demo

 

Basit Hosting Drupal Tasarımı

Basit ama sıra dışı, bu şablon misafirlere bir yakınlık sunarak dikkatleri üzerine çekmeye yetecektir. Bu özgün ve çekici tema ile sizin kavramsal hosting vizyonunuzu ortaya sunacaktır.

Basit Hosting Drupal Tasarımı

Ayrıntılar    |    Demo

 

Derin ve Güvenilir Mavi: Hosting Web Sitesi Şablonu

Bu tema da saklanan güven ve dahi fikirler bulunuyor. Müşterileriniz güvenli ve her şekilde kendilerini güvenilir hissetmelerini sağlayacağınıza emin olabilirsiniz. Hosting çekici ve renkli sunumu ile misafirlerin ana seçenek üzerinde durmalarını sağlayacak.

Hosting Web Sitesi Şablonu

Ayrıntılar    |    Demo

 

Başarısızlık Yok: Hosting Mağazası PrestaShop Tema

Bu klasik mavi ve beyaz tema, yüksek profesyonellik ve bilgi dolu işi göstermektedir. Farklı yazı tipleri ve boyutları ile önemli ölçüde müşterilerinize hizmet vermenizi sağlayacaktır.

Hosting Mağazası PrestaShop Tema

Ayrıntılar    |    Demo

 

Hosting Web Sitesi Şablonu

Yeşil ve taze parlayan gri maksatlı olarak dikkat çekmenize yardımcı olur. Bu kadar güncel bir tasarım başarılı renk seçimi ile düzgünlük sunar.

Hosting Web Sitesi Şablonu

Ayrıntılar    |    Demo

 

Gerçekten Etkileyici Web Hosting Magento Tasarımı

Parlak vurgular ve göz alıcı sepete ekle butonları ile net bir navigasyon sunarak bu tema çok iyi bir iş yapar. Parlak ve yapılandırılmış tasarım sayfanızda müşterilerinize en iyi hizmeti sunacağınıza emin olabilirsiniz.

Web Hosting Magento Tasarımı

Ayrıntılar    |    Demo

 

Dinamik Hosting Süreci: Web Sitesi Şablonu

Tüm seçenekleri açık bir şekilde ortaya koyan bu dinamik tema tavsiye edilir. Renkleri ile müşterilerinize her hizmet planını önemli ölçüde vurgular.

Dinamik Hosting Süreci Web Sitesi Şablonu

Ayrıntılar    |    Demo

 

 

No Comments Yet.

Leave a comment

WhatsApp'a Yönlendir
Merhaba!
Ben, Yönetim Bilişim Sistemleri Uzmanı Yüksel KORKMAZ. Size nasıl yardımcı olabilirim?😊
Önceki yazıyı okuyun:
En Temiz Yeni 15 Adet Hazır Joomla Şablonu

Web tasarım daima gelişir ve bu gelişme asla durmaz: önceleri ve şimdiki zamanı göz önüne aldığımızda her zaman bir trend...

E-Ticaret Zaferi – En İyi 18 PrestaShop Ticari Şablonları

Zafer bazı zamanlarda elde edilebilen, insanlar açısından genellikle rüya gibi bir şeydir. Bu gerçekten kötü ve üzücü. Bu hayatın bir gerçeğidir,...

Kapat