Yüksel KORKMAZ

+90 506 261 70 70

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz

E-Ticaret Zaferi – En İyi 18 PrestaShop Ticari Şablonları

Zafer bazı zamanlarda elde edilebilen, insanlar açısından genellikle rüya gibi bir şeydir. Bu gerçekten kötü ve üzücü. Bu hayatın bir gerçeğidir, ama dilerseniz siz onu değiştirebilirsiniz. Özellikle bugün!

Zafer kazanabilmenin her zaman bir kaç temel unsuru bulunmaktadır. İlk olarak buna hazırlanmanız gerekir. İkinci olarak sizi zafere taşıyabilecek doğru araçları kullanmanızdır. Üçüncü olarak elbette güven. Eğer duvara bir çivi çakmak istiyorsanız, bir dükkana giderek haklı olarak bir çekiç satın almalısınız ve daha sonra kolon üzerine çiviyi getirerek gerekli kuvvet ile bu çiviye vuracak güveniniz olması gerekir. Size karmaşık mı geliyor? Aslında çekici çiviye isabet ettirmek düşündüğünüz kadar zor değil.

Size anlatmaya çalıştığım bir çivi ve çekicin zaferi değil bunu geniş kapsamlı düşündüğünüzde, aslında her türlü zafer için bunlar geçerlidir. Kendinizi yeterince inançlı ve doğru şekilde hazırladığınız dan emin olun, işte o zaman o çiviyi duvara çakabilmek o kadar zor olmayacaktır. O evi inşa edebileceksiniz. Bu zaferi kazanabilmek için. Dünyayı tekrardan fethetmek için.

Açıkça söylemek gerekirse güven cephanenin en önemli parçasıdır. Kendinizden yeterince emim değilseniz ve hiç bir hazırlığınız yoksa, gerçekten hiç bir şey elde edemezsiniz. Hazırlık aşamasında güvenin nereden doğacağı belli olmaz, onun nerede olduğunu bulmalısınız. Doğru analize ulaşabilmek için çalışarak bunu yapabilmek ve doğru düşüncenin mükemmel planını yapmanız gerekir. Bunun için ihtiyacınız olacak en önemli şey, o iş için kullanabileceğiniz en doğru araçtır.

Bugün sizin için burada böyle bir araç var.

PrestaShop E-ticaret sistemi ve onun için özel hazırlanmış PrestaShop şablonları. Onlar size alışveriş için gereken her şeyi sunacaktır, her türlü tasarım arzusunu size sağlayacaktır. Web üzerinde bir mağaza oluşturmak istiyorsanız, bunu kesinlikle PrestaShop ile denemelisiniz, sadece mükemmel araçları ziyaret ederek kendinize uygun olan birini seçmeniz sizin için iyi bir adım olacaktır.

Bugün sizlere yirmi adet en iyi PrestaShop temasını sunacağım. Bu sizlerin zafere ulaşabilmesi adına gerçekten önemli bir araç, yoksa sen hala emin değil misin? O zaman bu hazır tasarımların size sunacağı genel avantajlara bir göz atalım.

  • Modern PrestaShop temaları, herhangi bir cihaz üzerinde gerçekten iyi gözükecek, bu şablonları görüntülemek her açıdan zevkli olacak, bu tasarım trendlerini destekleyen responsive olarak yapılandırılmıştır.
  • Onlar gerçekten oldukça ucuz maliyetli, profesyonel tasarımlara en ekonomik şekilde sahip olabileceksiniz. Bence bu çok avantajlı, dilerseniz özel bir site tasarımı teklifi alabilir ve aradaki uçurum gibi farkı gözlemleye bilirsiniz.
  •  Onlar gerçekten çok farklı ve her kategori için farklı olarak bu şablonlara ulaşabilirsiniz. Bu makale üzerinde kendinize uygun bir şeyler bulmasanız bile, şablon koleksiyonumuzu inceleyerek daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Bu şablonlardan binlercesi bulunuyor.
  • Bu şablonlar güvenilir bir şablon sağlayıcısı olan TemplateMonster.com yardımı ile hazırlanmıştır.
  • Bu temalar gerçekten uzmanlar tarafından hazırlanmaktadır ve bir tanesini satın aldığınız zaman siz profesyonel destekte satın almış olacaksınız.
  • Oldukça kolay, Her şeyden önce özel bir şablon yapmak ile uğraşarak zaman ve para kaybetmezsiniz. Önceden oluşturulmuş bir web sitesi ile hemen bugün web sitenizi özelleştirmeye başlayabilir ve kullanıma açabilirsiniz.

Şimdi bu zaferi kazanmak için kendinizi hazır hissediyor musunuz? O zaman kendiniz için mükemmel bir çekiç bulun.

Zafer #1: Emlak Web Sitesi için PrestaShop Şablonu

Siz ana sayfanıza bir çok bilgi koymak isteyebilirsiniz, bazen bu düşünce web sitenizin yüzünü darmadağın edebilir. Bu şablonun düşünce yolu ve tasarımı sayesinde ana sayfayı kavrayabilmek için bilgilendirici hemde yeterince basit göründüğünü söyleyebiliriz.

PrestaShop Emlak Şablonu

Ayrıntılar    |    Demo

Zafer #2: Balıkçılık Web Sitesi İçin PrestaShop Şablonu

oldukça güzel ve basit bir tema. Buradaki renkler oldukça ölçülü ve çok kalabalık bir şekilde kullanılmamıştır. Siz balıkçılık ekipmanları satışı yapıyorsanız, aydınlık fotoğraflar ile birlikte kontrast güzelliğini izleyicilere kolaylıkla vurgulayacaksınız.

Balıkçılık Web Sitesi İçin PrestaShop Şablonu

Ayrıntılar    |    Demo

Zafer #3 Araba Lastiği ve Jant Satışı için PrestaShop Düzeni:

Otomobiller özel ilgi isteyen araçlardır, eğer tekerlekler iyi çalışmıyor ve oldukça yıpranmış ise bu hem tehlikeli, hemde keyif verici olmayacaktır. Lastik ve kantlar üzerine düşünülmüş bu tema oldukça etkileyici ve böyle bir iş için ilk tercihler arasına girmelidir.

49054-prestashop-b

Ayrıntılar    |    Demo

Zafer #4: El Sanatları Web Sitesi için PrestaShop Teması

Bu yaratıcı insanlar için oldukça şık ve yaratıcı bir mağaza. Yünler ile  hazırlanmış bu şablon oldukça ilginç bir izlenim sunuyor. Renklerin akıllı kullanımı gelen ziyaretçilere ferah bir web sitesi sunarak kesinlikle onları memnun edecektir.

El Sanatları Web Sitesi için PrestaShop Teması

Ayrıntılar    |    Demo

Zafer #5: Bebek ve Çocuk Eşyaları PrestaShop Şablonu

Anne ve Anne adayları böyle bir web sitesinden alışveriş etmeye gerçekten bayılacaklardır, oldukça sıcak bir ortam, parlak bir mağaza. Temiz paletli olmasının yanı sıra kullanılan renkler eğlenceli ve izleyicilerin yüzünde bir gülümseme yaratacaktır.

Bebek ve Çocuk Eşyaları PrestaShop Şablonu

Ayrıntılar    |    Demo

Zafer #6: Güzellik Web Sitesi için PrestaShop Tasarımı

Kendinden emin bir web sitesi tasarımı. Kullanılan mükemmel şık paleti ile organik bir güzellik salonu için mükemmel bir seçim sunar, bir kaç turuncu dokunuş ile benzersiz bir tasarım.

48995-prestashop-b

Ayrıntılar    |    Demo

Zafer #7: Kitap Satıcısı Web Sitesi PrestaShop Şablonu

Eskiden bir kütüphanede istediğiniz kitabı bulabilmek ne kadar zor olurdu hatırlıyor musunuz? Bu tema tasarımının içerisinde ne kadar kolay ve basit şekilde aradığınız kitabı bulabileceksiniz.

Kitap Satıcısı Web Sitesi PrestaShop Şablonu

Ayrıntılar    |    Demo

Zafer #8: Bisikletçi Web Sitesi için PrestaShop Teması

Extreme sporları her zaman insanların dikkatini çekmiştir. Dinamik canlı bir web sitesi tasarımı bisiklet veya bisiklet ekipmanları satan bir mağaza için bir zorunluluktur.

Bisikletçi Web Sitesi için PrestaShop Teması

Ayrıntılar    |    Demo

Zafer #9: Giyim Sitesi için PrestaShop Şablonu

Şık kıyafetler satan bir web sitesi için oldukça şık bir tema. Özellikle burada bulunması gereken önemli bir konu, enerjik ve eğlenceli bir halde bir kaç pembe dokunuş. İnsanlar bunu gerçekten seveceklerdir.

Giyim Sitesi için PrestaShop Şablonu

Ayrıntılar    |    Demo

Zafer #10: Baharat ve Aktar Web Sitesi için PrestaShop Tasarımı

Sadece iyi tasarım kuralları ile yapılmış çok şık bir tema. Ana sayfanın ortasında siyah bir dikdörtgen ve beyaz zemin üzerinde parlak baharatlar ile sunulmuştur. Oldukça çekici bir tasarım.

48889-prestashop-b

Ayrıntılar    |    Demo

Zafer #11: Takı ve Mücevher Web Sitesi için PrestaShop Düzeni

Cazibenin detayları sadece az miktarda olursa herkesin dikkatini daha iyi yakalayacaktır. Bu tema kesinlikle sadeliğin ve zarifliğin bir örneğidir.

Takı ve Mücevher Web Sitesi için PrestaShop Düzeni

Ayrıntılar    |    Demo

Zafer #12: En İyi Bıçaklar için PrestaShop Web Sitesi Tasarımı

Bu bıçak ürünleri özel bir güzelliğe sahip olduğunu söylememiz gerekir. Bu tema oldukça keskin ve mümkün olduğunca en güzel sergileyebilmek adına yapılandırılmıştır.

En İyi Bıçaklar için PrestaShop Web Sitesi Tasarımı

Ayrıntılar    |    Demo

Zafer #13: Uzaktan Kumandalı Araba Web Sitesi için PrestaShop Şablonu

Kullanımı oldukça kolay bir e-ticaret web sitesi için yeterince dinamik ve oldukça basit bir tasarım. Bazen bir web sitesinde yapabileceğiniz en iyi şey, tasarım komplikasyonları ile doldurarak bu temayı harika yapmıştır.

Uzaktan Kumandalı Araba Web Sitesi için PrestaShop Şablonu

Ayrıntılar    |    Demo

Zafer #14: Saç Ekleme Web Sitesi için PrestaShop Web Sitesi

Moda her zaman en iyi görünüme sahip olması gerekir. Kalıcı bir izlenim yaratmak için, temiz beyaz bir zemin üzerine bindirilmiş mor ve siyah zıt kombinasyonu bu şablonda cesurca kullanılmış.

Saç Ekleme Web Sitesi için PrestaShop Web Sitesi

Ayrıntılar    |    Demo

Zafer #15: Araba Satışı Web Sitesi için PrestaShop Şablonu

Kullanımı oldukça kolay bu sitede arabaları seçerken oldukça zorlanacağınız kesin, mümkün olduğunca kolay yapılandırılmış ve oldukça profesyonel.

Araba Satışı Web Sitesi için PrestaShop Şablonu

Ayrıntılar    |    Demo

Zafer #16: Kahve Sitesi için PrestaShop Şablonu

Bugün burada bulunan en enerjik temalardan birisi: güzel hazırlanmış ve gerçekten iyi düşünülmüş.  kullanılan bir kaç kırmızı dokunuş şablona parlak hava katmıştır. İnsanlar web sitenizi ziyaret ettiklerinde onları kesinlikle fethedeceksiniz.

Kahve Sitesi için PrestaShop Şablonu

Ayrıntılar    |    Demo

Zafer #17: Elektronik Web Sitesi için PrestaShop Düzeni

Düz olarak baktığımızda artık gün teknoloji devridir. Bu tasarım kullanılan parlak mavi arka planı ile basit bir şekilde ışıltı saçıyor. Geleceğin servisi - müşterilerinize en cazip imkanları sunun.

Elektronik Web Sitesi için PrestaShop Düzeni

Ayrıntılar    |    Demo

Zafer #18: Hediyelik Eşya Sitesi için PrestaShop Şablonu

Mutluluk insanların hayatta kalabilmesi için gerekli olan bir şeydir, elbette bunun en güzel yolu hediyeler ile sevdiklerinizi mutlu edebilmektir.  Bu şablon güzel meyve sepeti hediyelerinizi sevdikleriniz ile hediyelik eşya dükkanı için oldukça popülerdir.

Hediyelik Eşya Sitesi için PrestaShop Şablonu

Ayrıntılar    |    Demo

No Comments Yet.

Leave a comment

WhatsApp'a Yönlendir
Merhaba!
Ben, Yönetim Bilişim Sistemleri Uzmanı Yüksel KORKMAZ. Size nasıl yardımcı olabilirim?😊
Önceki yazıyı okuyun:
Windows Server 2008 R2 Active Directory Yönetim Aracı (Admin Center)

Windows Server 2008 R2 yönetilen servis hesapları

Kapat