Yüksel KORKMAZ

+90 506 261 70 70

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz

Danışmanlık Hizmetleri

VMware uzmanları eğitici BT dönüştürme stratejileri tanımlamak için operasyonlarını ölçecek ve değerlendirecekler. Somut iş değerleri sunmanıza yardımcı olacak karşılaştırma, finansal modelleme ve uygulanabilir yol haritaları alacaksınız.

  • Danışmanlık Hizmetlerini Hızlandırma

    Dönüşümünüzü gerçekleştirirken neyi ölçeceğinizi bilmek çok önemlidir. Karşılaştırma hizmetleri yelpazemiz, bir dizi temel özelliğe göre yüksek düzeyde eş karşılaştırması; teknolojinin, mimarinin ve süreçlerin temel alanlarında mevcut ve geleceğe yönelik durum değerlendirmeleri ile özel bir KPI panosu ve eş analizinin kapsamlı tanımını içerir.

  • Teşhis Hizmetlerini Hızlandırma

    Başarılı sanallaştırma ve Bir Hizmet Olarak BT (ITaaS) girişimler, yeni ortamınızı sürdürmek ve korumak için gerekli değişikliklerin detaylı bir şekilde anlaşılmasını gerektirir. Finansal etki ve yatırım getirisi önemlidir, ancak organizasyon, istihdam, operasyonlar ve dikkate alınacak süreçler konusunda da değişiklikler vardır ve bunları ne kadar iyi yönettiğiniz başarısızlıkla başarı arasındaki farkı oluşturabilir.

  • Strateji Hizmetlerini Hızlandırma

    Kuruluşunuzu değerlendirdikten ve buluta geçişin etkilerini belirledikten sonra, VMware danışmanları kapsamlı bir strateji ve yol haritası geliştirmek için sizinle birlikte çalışırlar. Uzmanlarımız, ölçülebilir iş sonuçları sunacak kritik iş gerekliliklerine dayanarak pragmatik, oy birliğine dayalı eylem planları geliştirmek için paydaşlarınız, BT ekipleriniz ve ilgili iş kollarıyla birlikte çalışırlar.

No Comments Yet.

Leave a comment

WhatsApp'a Yönlendir
Merhaba!
Ben, Yönetim Bilişim Sistemleri Uzmanı Yüksel KORKMAZ. Size nasıl yardımcı olabilirim?😊