Yüksel KORKMAZ

+90 506 261 70 70

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz

Veri Kurtarma

Veri kurtarma, bozulma veya silinme yüzünden erişilemeyen bilgisayar hard diskleri, harici sürücüler, optik cihazlar, teyp kartuşları (DLT, DAT, LTO), CD/DVD, USB flash bellekler, bellek kartları (SD, xD, CF) gibi elektronik kayıt ortamlarındaki verilerin çeşitli tekniklerle geri getirilmesi işlemidir. Veri kaybı genellikle yazılım hataları, işletim sistemi problemleri, bilgisayar virüsleri yüzünden yaşanılabildiği gibi, mekanik, elektriksel veya insani hatalar sebebiyle de gerçekleşebilir.

Şirketinize ait geçmiş yıl muhasebe kayıtlarının bilgisayarda kayıt altında tutulduğunu düşünün, olası bir hasarda, sabotajda, yangında, depremde muhasebe kayıtlarınızı saniyeler içerinde kaybedebilirsiniz. Bu gibi durumlarda panik yapmamak lazım. Panik size daha çok hata yapmanıza neden olur ve verilerinize ciddi anlamda zarar verebilirsiniz. Bu gibi durumlar ile karşılaştığınız takdirde hemen  +90 506 261 70 70  nolu telefonu arayınız. Harddisk, Cd/Dvd, Disket sürücüsü, Yedekleme Kartuşları, Usb Bellek, Fotoğraf Makinası, Video Kamera, Raid Server, Server, Ssd Sürücüler veri kurtarma işlemi yağtığımız başlıca mayda ortamlarıdır.

Güvenli Veri Silme ve İmha İşlemi

İmha ve kalıcı olarak silme işlemi: İmha işlemi çok maliyetli olduğu için ve imha edilecek gereçlerin tekrar kullanılma özellikleri olduğu için genelde tercih edilmeyen bir seçenektir. Kalıcı olarak veri silme ise başarısı kanıtlanmış, hızlı ve etkili bir yöntemdir. Kalıcı olarak veri silme işleminde silinmesi istenilen veri en küçük boyutuna kadar değiştirilerek silindiği için bu verinin tamamının veya bir kısmının geri getirilebilmesi imkansızdır.

Biz kalıcı olarak veri silme alanında hizmet ve ürün desteği olarak hizmet vermekte ve istenmeyen verilerin tamamen silinmesini garanti etmektedir.

No Comments Yet.

Leave a comment

WhatsApp'a Yönlendir
Merhaba!
Ben, Yönetim Bilişim Sistemleri Uzmanı Yüksel KORKMAZ. Size nasıl yardımcı olabilirim?😊