Yüksel KORKMAZ

+90 506 261 70 70

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz

Bakım ve Onarım Anlaşmaları

Kurumsal bazda yapılan yıllık bakım anlaşmaları çalışır durumda teslim alınan bir sistemin anlaşma süresi boyunca periyodik koruyucu bakımlarının yapılarak çalışır durumda tutulması esasına dayanır.

Bakım anlaşmalarının amacı arızaların giderilmesi değil, sistemin durmaksızın çalışmasını sağlayarak, olası iş gücü kaybını önlemektir.

Genellikle yıllık bazda yapılan ve limitsiz müşteri yerinde servis esasına dayanan bakım onarım ve teknik servis hizmetleridir. Yapılan anlaşma çerçevesinde müşteri sahip olduğu tüm bilgisayar ve yan ürünlerinin periyodik bakımlarını yaptırabildiği gibi yıl içinde çıkan tüm problemlerini ,Servis personelleri tarafından öncelikli olarak çözdürür. Bu anlaşma kapsamına müşteri isterse İşletim sistemi desteği ve virus temizleme desteği, eleman bulundurma gibi hizmetleri de ekleyebilir. Yerinde giderilemeyen sorunlarda arızalı ürün onarım için servis merkezimize alınır. Yıl sonunda verilen detaylı servis raporu ile kurumlar, cihaz yatırımlarını planlayabilir.

Bakım anlaşması kapsamında verilen hizmetler: 

• Yılda 1 kez koruyucu bakım ve temizlik
• Müşteri yerinde limitsiz servis
• Yerinde giderilmeyen arızalarda Servis merkezinde ücretsiz servis
• 9x5 24 saatte, mesai saatleri içinde müdahale
• MS XP, Vista, Windows 7 desteği
• MS Office set desteği
• Garantili cihazlarda müşteri adına hareket
• Dönemsel/yıllık raporlama

Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmanın Avantajı Nedir?

Kurumsal Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz öncelikli müşterilerimizdir. Belirtilen arızanın niteliğine gore telefon, uzak masaüstü bağlantısı ve yerinde servis hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem belirlenir ve sorun giderilir. Arızalı ürün yerine yedek ürün verilir. Müşterilerimiz, donanımları bozulduğu için, iş kaybına uğramazlar. Teknolojik gelişmelerden anında haberdar olurlar ve bunun için ek bir ücret ödemezler.

No Comments Yet.

Leave a comment

WhatsApp'a Yönlendir
Merhaba!
Ben, Yönetim Bilişim Sistemleri Uzmanı Yüksel KORKMAZ. Size nasıl yardımcı olabilirim?😊