Yüksel KORKMAZ

+90 506 261 70 70

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz

Notebook Tamiri

Her marka ve model tüm notebookların anakart, chipset, ekran kartı, ekran arıza ve hasarları notebook tamir servisimizde yapılmaktadır.

Notebook Tamiri Anakart Arızaları : Notebook Tamiri sırasında, notebook ‘unuza müdahele ederken oldukça dikkat edilmesi gereken bir parçadır. Bu konuda gerekli özen gösterilmeli, uzman kişiler tarafından müdahale yapılmasına dikkat edilmelidir. Notebook  Anakartta uygulanacak yanlış bir müdahale, Notebook ‘ unuzda geri dönüşü olmayan arızalara sebep olabilir. Notebook ‘unuzda bu türden bir arıza varsa bizimle iletişime geçin.

Notebook Tamiri Chipset Arızası : Notebook Tamiri konusunda son zamanlarda sık rastlanılan elektronik bir kart arızasıdır. Laptop, notebook ve netbooklarda çok sık rastlanan bu arızalarda tamir ve chipset değişimi işlemi uygulanmaktadır. Firmamız cihazın durumu ve arızanın boyutuna göre her iki işlemi de gerçekleştirmektedir.

Notebook Tamiri Ekran Kartı / VGA Chip Arızası : Notebook ekranın hiç açılmaması, Notebook ta bölünmüş görüntü veya notebook ekranının beyaz renk vermesi gibi arızalarda elektronik müdahale ile Notebook un VGA chipi tamiri ve onarımı yapılabilmektedir.

Notebook Tamiri Ekran Kırılması : Uygun fiyatlı, garantili Notebook LCD panellerle değişim yapılabilmektedir. Her boyutta ve her özellikte, her markaya uygun Notebook ekran bulunmaktadır. Notebook ekran kırılması sorununuz var ise; hemen 0232 381 9779 u arayarak Notebook cihazınızın marka ve modelini verin, işçilik ve parça dahil toplam notebook lcd ekran değişim ücretini öğrenin.

Notebook Tamiri Ekran Arızaları : Genellikle Notebook  ekranına görüntü gelmemesi, Notebook ekranının çizgili görüntüyle karşılaşma, Notebook ekranında silik görüntü, Notebook ekranında titreme gibi durumlarda 4-5 parçadan oluşan Notebook ekran bölümü incelenerek, Notebook arıza tespiti yapılıp notebook tamiri yapılabilmektedir.

No Comments Yet.

Leave a comment

WhatsApp'a Yönlendir
Merhaba!
Ben, Yönetim Bilişim Sistemleri Uzmanı Yüksel KORKMAZ. Size nasıl yardımcı olabilirim?😊