Yüksel KORKMAZ

+90 506 261 70 70

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz

Microsoft Lumia 535 Windows Tabletiyle Birlikte Turkcell’de!

Lumia serisinin ilk Microsoft markalı üyesi olan Microsoft Lumia 535’i sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Microsoft Lumia 535, Microsoft ve Windows deneyimini en iyi şekilde yaşatabilmek için güçlü fayda ve tekliflerle birlikte geliyor. Windows ekosisteminin kolaylıklarını, sizlere Lumia 535’in yanında sunduğumuz 2 farklı Windows tablet alternatifi ve Microsoft servisleriyle sunuyoruz.

Turkcell müşterileri için geçerli olan Microsoft Lumia 535 kampanyası kapsamında tarifeye ek bir ücretle HOMETECH PROTAB 7 ya da HP STREAM 7 tablete çok avantajlı şekilde sahip olabilirsiniz. Ayrıca Office 365 Bireysel paketiyle 1 yıl süreyle ücretsiz olarak sağlınıyor.

Kampanyadan yararlananlara ayrıca 1 ay boyunca 1 GB’lık Turkcell Turbo internet paketi de hediye edilecek. Kampanya Hüküm ve Koşulları buradakampanya detayları ise turkcell.com.tr‘de!

KAYNAK: BLOG MİCROSOFT

No Comments Yet.

Leave a comment

WhatsApp'a Yönlendir
Merhaba!
Ben, Yönetim Bilişim Sistemleri Uzmanı Yüksel KORKMAZ. Size nasıl yardımcı olabilirim?😊
Önceki yazıyı okuyun:
İnovasyon Ekosistemini Değiştiren 11 Kadın Liderle Tanışın

Teknoloji dünyasında dengeyi bozan bir şeyler oluyor ve bunun tam kalbinde kadınlar yer alıyor. Kadın girişimciler, teknolojiyi üst düzeylerde yönlendiren kadınların...

Windows 10 Evrensel Uygulama Platformu – 2. Bölüm

Dün sizlerle Windows 10 evrensel uyguluma platformuna dair ilk detayları paylaşmıştım. Evrensel uygulama platformunu geliştirirken işe tüm Windows geliştiricilerin bu tek çekirdekten...

Kapat