Yüksel KORKMAZ

+90 506 261 70 70

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz

Kristal Pixel Ödüllü “Darklings” Şimdi Telefonunuzda!

Bir haftalık aranın ardından, sizler için seçtiğimiz haftanın uygulama ve oyunlarına son hızla devam ediyoruz. Bu haftaki favori uygulamamız Türkiye’nin ilk ve en büyük arkadaşlık platformu Siberalem, haftanın oyunu ise ‘En İyi Oynanış’ ödüllü Darklings!

Siberalem

Siberalem Türkiye’nin internetteki ilk ve en büyük ilişki, aşk ve arkadaşlık platformudur.Siberalem’e katıl ve milyonlarca üye içinden arama yap, seçtiklerinle tanış, chat yap, sohbet et, arkadaş bul, aradığın aşkı yakala! En iyi arkadaş bulma uygulaması Siberalem’de her gün yüzbinlerce insan bunu yapıyor!

Windows Phonehttp://www.windowsphone.com/en-gb/store/app/siberalem/e95e880c-778f-4c4e-b3da-9ff0d98011e2

Darklings

Darklings ailesinin yeni üyesi, Gezginler: 10 yeni düşman, 2 farklı engel ve Akreple destansı bir savaş! Kişiselleştirebileceğiniz 5 farklı Lum karakteri: Lum Gates, Alictus, the Hound, Mecha-bot ve Pirate!

Darklings, sihirli dünyalarda macera yaşadığınız eşsiz bir hayatta kalma oyunudur. Daha önce görülmemiş çizim mekaniği ile, eşsiz görselleri, dokunmatik tabanlı oyunları yeni bir seviyeye taşımaktadır. Lum’a katılın ve Darklingleri yok edin. Yıldızları kurtarın, dünyayı kurtarın. Karanlık yaklaşıyor!

Windows Phone: http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/darklings/21fc22a4-523a-4fc9-91d4-bdd37d4f454d

*Bu yazı, http://blogs.microsoft.com adresinden derlenmiştir.

No Comments Yet.

Leave a comment

WhatsApp'a Yönlendir
Merhaba!
Ben, Yönetim Bilişim Sistemleri Uzmanı Yüksel KORKMAZ. Size nasıl yardımcı olabilirim?😊
Önceki yazıyı okuyun:
100 GB Ücretsiz Depolama Alanı Nasıl Alınır?

Yakın zaman önce Microsoft firması Amerika’da bulunan One Drive kullanıcıları için 100 GB veri depolamam alanın hediye etmişti. Kullanıcılar tarafından...

Genç Kadınlar “Women In Business Talk” Etkinliğinde Buluştu!

Microsoft olarak sosyal sorumluluk çalışmalarımız kapsamında; genç kadınların kariyerleri anlamında kendilerini geliştirebilecekleri, akıllarındaki sorulara yanıt bulabilecekleri ve birer kadın olarak...

Kapat