Yüksel KORKMAZ

+90 506 261 70 70

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz

OneDrive for Business, Şimdi Mac ve İOS Cihazlarda!

onedrive_macBugün, OneDrive for Business belgelerinize Mac ve iOS cihazlarından erişmek ve buradaki belgelerinizi yönetmek için kullanabileceğiniz yeni yöntemleri sizlerle paylaşmaktan dolayı mutluyum.

Son birkaç ayda, insanların hem kişisel hem de iş amaçlı kullandıkları OneDrive ve OneDrive for Business depolama alanına Android ve Windows Phone ile tek bir uygulamadan erişmesine imkan sağlayan yeni mobil deneyimler sunmuştuk. Bugün ise kişisel ve iş amaçlı depolama alanına erişim imkânı veren iOS için güncellenmiş bir OneDrive uygulamasını sizlere bildirmekten büyük heyecan duyuyoruz. Bu uygulama ile özel ve iş hayatında tek bir OneDrive deneyimi sunmak için mobil alanda yapmış olduğumuz yatırımların ilk aşamasını tamamlamış olduk.

Mac kullanıcılarının OneDrive for Business belgelerine kolay erişim ve çevrimdışı kullanım taleplerini de duyduk. Bugün, alışkın olduğunuz “Finder” deneyimi üzerinden belgelerinizi yönetmek ve eşitlemek için basit ve güvenli bir yöntem sunan Mac için OneDrive for Business sync client’ın (senkronizasyon istemcisinin) ön izleme sürümünü çıkarmış bulunuyoruz.

iOS uygulamasını app store üzerinden, Mac sync client ön izlemesini ise Microsoft Download Center üzerinden indirebilirsiniz.

Bu yeni uygulamaları çalışırken görmek ve OneDrive for Business için yakın bir süre içerisinde çıkacak yeni özellikler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz Office Mechanics videosunu izleyebilirsiniz.

Önümüzdeki aylarda OneDrive hakkında daha fazla haber sunacağız; bu sırada Office 365’in yol haritasında belirttiğimiz gelişmeleri de buradan takip edebilirsiniz.

KAYNAK: BLOG MİCROSOFT

No Comments Yet.

Leave a comment

WhatsApp'a Yönlendir
Merhaba!
Ben, Yönetim Bilişim Sistemleri Uzmanı Yüksel KORKMAZ. Size nasıl yardımcı olabilirim?😊
Önceki yazıyı okuyun:
SQL Server 2014 Web Seminerleri Başlıyor!

Bilge Adam SQL Server uzmanları tarafından gerçekleştirilecek yeni web seminer serimize katılarak Microsoft SQL Server 2014 hakkındaki son yenilikleri öğrenin....

Microsoft, Açık Kaynaklı AllJoyn Projesine Destek Veriyor.

Microsoft geçtiğimiz günlerde Windows 10′a AllJoyn desteğini eklediğini ve Windows Insider programına katılan müşterilerin, yerleşik Windows AllJoyn bitleriyle geliştirme fırsatına sahip olacaklarını...

Kapat