Yüksel KORKMAZ

+90 506 261 70 70

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz

Defterinize Yazdıklarınız Anında İnternete Yüklensin!

rocketbook-660x371Akıllı not defteri Rocketbook üzerine yazılan yazıları bulut depolama alanınıza yüklüyor. Daha önce benzer projeler görmüştük örneğin akıllı tahtanıza yazdıklarınız internete anında yükleniyordu fakat yüksek fiyatlar ve taşınabilirlik açısından düşük olması kullanılma oranını düşürmüştü fakat yepyeni proje akıllı not defteri Rocketbook kolay taşınabilir ve düşük fiyata sahip.

sıradan bir notdefterinden farklı olmayan Rocketbook’un güzel bir özelliği ise bu deftere kullanıcı istediği kalemle not alabiliyor.her kalemin kullanılabildiği not defterinin kendine FriXion isimli özel kaleminde ise önemli bir farklılık bulunuyor. Bu kalemle yazı yazıldıktan sonra mikrodalga fırında defter 30 saniye boyunca ısıtıldığı takdirde yazılar silinebiliyor. Böylece sayfalar hiçbir zaman bitmiyor ve devamlı olarak notlar almak mümkün oluyor.

Indiegogo’da istediği desteği yalnızca birkaç gün içerisinde toplamayı başaran Rocketbook’a 25 dolarlık destek vermek, 50 sayfalık bir akıllı not defterine ve FriXion kaleme sahip olmak için yeterli oluyor. RocketBook Temmuz ayında bizlerle olacak.

No Comments Yet.

Leave a comment

WhatsApp'a Yönlendir
Merhaba!
Ben, Yönetim Bilişim Sistemleri Uzmanı Yüksel KORKMAZ. Size nasıl yardımcı olabilirim?😊
Önceki yazıyı okuyun:
Microsoft Azure IoT Paketini Duyurdu!

Geçtiğimiz gün, Atlanta’daki Microsoft Convergence 2015 etkinliğinde Microsoft’un CEO’su Satya Nadella Azure IoT Paketi’ni duyurdu. Nesnelerin Interneti’nin (IoT), kuruluşların varlık, veri ve süreçlerinin,...

Office 365 Web Seminerine Bekliyoruz!

BT harcamalarınızı nasıl azaltabilirsiniz ya da kurumunuzun ihtiyaç duyduğu çözümlere nasıl daha hızlı ulaşabilirsiniz? Bu Cuma, Microsoft uzmanları sorularınıza web...

Kapat