Yüksel KORKMAZ

+90 506 261 70 70

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz

Microsoft Kurumsal Çözümler Gününde Buluşalım!

FY14-Reimagining_Vision-and-Roadmap_HiRes-1024x679

Kurumlar, “önce-mobil, önce-bulut” dünyasında dönüşümü nasıl gerçekleştiriyorlar? Günümüzün lider kurumları bulut, mobilite, büyük veri ve sosyal ağ çözümlerini kullanarak hedeflerine nasıl ulaşıyor ve kurumlarını daha yenilikçi ve çevik hale nasıl getiriyorlar?

Canlı olarak izleyebileceğiniz Microsoft Kurumsal Çözümler Günü‘nde bu sorulara yanıt bulacak ve sizleri en son bulut teknolojileri; Microsoft’un ve iş ortaklarımızın işinize değer katacak çözüm, hizmet ve başarı hikayeleri ile buluşturacağız.

Platform ve Bulut, Üretkenlik ve Sosyal Ağlar, Mobilite, Büyük Veri ve İçgörüler, Nesnelerin İnterneti gibi genel başlıklar altında birçok konuya değinilecek olan etkinlik ile ilgili daha fazla bilgi ve etkinlik programı için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

09:30′da başlayacak Microsoft Kurumsal Çözümler Günü etkinliğini buradan canlı olarak izleyebilirsiniz.

http://www.microsoft.com/turkiye/kurumsalcozumlergunu/livestreaming.aspx

*Bu yazı, http://blog.microsoft.com adresinden derlenmiştir.

No Comments Yet.

Leave a comment

WhatsApp'a Yönlendir
Merhaba!
Ben, Yönetim Bilişim Sistemleri Uzmanı Yüksel KORKMAZ. Size nasıl yardımcı olabilirim?😊
Önceki yazıyı okuyun:
Defterinize Yazdıklarınız Anında İnternete Yüklensin!

Akıllı not defteri Rocketbook üzerine yazılan yazıları bulut depolama alanınıza yüklüyor. Daha önce benzer projeler görmüştük örneğin akıllı tahtanıza yazdıklarınız...

Microsoft Azure IoT Paketini Duyurdu!

Geçtiğimiz gün, Atlanta’daki Microsoft Convergence 2015 etkinliğinde Microsoft’un CEO’su Satya Nadella Azure IoT Paketi’ni duyurdu. Nesnelerin Interneti’nin (IoT), kuruluşların varlık, veri ve süreçlerinin,...

Kapat