Yüksel KORKMAZ

+90 506 261 70 70

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz

Office 365 ile Artık İstediğin Her Yer Ofis!

heryeroffice

Teknolojinin bu kadar geliştiği bir dönemde artık mobil çalışma esnekliği, hepimizin ihtiyaç duyduğu konuların başında geliyor. Mobil cihazların elimiz kolumuz olduğu günlerde iş hayatımız da giderek mobilleşmekte. Şirketlerin de yavaş yavaş ofise bağımlı olmadan, mobil bir çalışma modeline geçmeye başlamasıyla artık bizim için her yer ofis!

Biz de Microsoft Türkiye Office ekibi olarak Office 365’in yeni özelliklerini yansıtan “Out of Office” konseptiyle sizlerle buluşmak istedik. Office 365’in daha hızlı, daha güvenilir ve şimdi tüm cihazlarda kullanılabilmesi gibi özellikleriyle artık tek bir ofise bağlı kalmamız gerekmiyor. E-postalarımıza her yerden her cihazdan ulaşabiliyoruz, Ekipçe üzerinde çalıştığımız belgelerimiz bir tık yakınımızda; üstelik üzerinde anlık olarak da çalışabiliyoruz. Trafikte, kafede ya da evde sesli ve görüntülü toplantılar yaparak hem zaman hem ulaşım maliyetinden tasarruf sağlıyoruz.

Bu süreçte belki de “Out of Office” kampanyamızla sizinle de yollarımız kesişmiştir. Neler yaptığımıza siz de göz atın, paylaşın.

Siz de nerede olursam olayım ofisim benimle diyorsanız, haydi bizimle mobil ofisinizi#heryeroffice hashtag’iyle sosyal hesaplarınızdan paylaşın.

Artık istediğimiz Her Yer Office!

Bu yazı, http://blog.microsoft.com adresinden derlenmiştir.

No Comments Yet.

Leave a comment

WhatsApp'a Yönlendir
Merhaba!
Ben, Yönetim Bilişim Sistemleri Uzmanı Yüksel KORKMAZ. Size nasıl yardımcı olabilirim?😊
Önceki yazıyı okuyun:
MSP etkinlikleri

Microsoft Student Partner Türkiye ekibi il il, üniversite üniversite gezerek Türkiye’nin dört bir yanından geleceğin yazılım geliştiricilerine ulaşarak eğitim vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz bir ayda İstanbul, Ankara...

En İyi WordPress Haber Portalı Temaları ile Dünya’da Olanları Takip Etmek

Günümüzde bütün dünyaya bağlı olarak, bizler her köşede neler olup bittiğinden haberdar ediliriz. Bunun sorumluluğu aynı zamanda büyüleyici bir görev,...

Kapat