Yüksel KORKMAZ

+90 506 261 70 70

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz

Microsoft One Store Patlamaya Hazırlanıyor !

microsoft-store-square-one-mississauga-retail-insiderMicrosoft’un yeni işletim sistemi olan Windows 10 ile resmen yayınlayacağı One Store adlı mağaza ile Mobil ve Masaüstü kullanıcılar Windows uygulamalarına tek noktadan erişebilecekler.

Mağazanın gerçek adının One Store olup olmayacağı henüz bilinmiyor ama bu ismin yapılacak olan proje ile uyumlu olduğunu ve Microsoft’un gerçekçi bir izlenim sunduğunu söyleyebiliriz.

Yeni gelecek olan One Store ile ilgili başka bir iddia ise mağazasa sadece uygulamalar değil film ve televizyon programlarına yer verilecek olması Microsoft One Store ile kullanıcılarına beklenenden fazlasını verecek olabilir. Movies&TV  bölümünün mağazanın ilk açılışı ile aktif olmayacağı ancak yüklenen videolar ile dijital bir paylaşım bölümü sunulacağı iddilar arasında.Microsoft bu uygulama ile iTunes’a rakip olabilec ek mi Apple ve Micsoft arasında ki rekabet ne yönde olacak ilerlyen günlerde hep beraber göreceğiz.

No Comments Yet.

Leave a comment

WhatsApp'a Yönlendir
Merhaba!
Ben, Yönetim Bilişim Sistemleri Uzmanı Yüksel KORKMAZ. Size nasıl yardımcı olabilirim?😊
Önceki yazıyı okuyun:
Ücretsiz İnternet Devri Yaklaştı !

Kalkınma Bakanlı proje kapsamında yeni yapılan bir çalışma ile yoksul aileler ücretsiz internet hizmetine sahip olabilecek. Yapılan çalışmanın temel amacı interneti...

Microsoft, Samsung “aşkı” büyüyor!

Samsung, MWC'de Galaxy S6 ve S6 Edge'in tanıtımını yaparken, telefonların Microsoft uygulama paketleri ile beraber sunulacağını da açıkladı. Ve şimdi bu ilişki,...

Kapat