Yüksel KORKMAZ

+90 506 261 70 70

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz

Oyunseverlere Acer’dan Yeni Monitör !

14

Acer yeni ürettiği ve 27 inç ekrana sahip olan monitörleri ile oyunseverlere kesintisiz oyun deneyimi ve kaliteli görüntüyü sunuyor.

22-300x171Tanıtılan monitörler arasında dikkati üzerinde toplayan model olan Acer XB270HU, IPS ekranı ve NVIDIA G-SYNC uyumuyla öne çıkıyor.. 178 derece geniş görüntüleme açısı, 144 Hz yenileme hızı ve 1 ms tepki süresi sunan model 2560x1440p çözünürlüğe sahip. Monitör NVIDIA G-SYNC uyumlu olması sayesinde, GPU tarafından işlenen her karenin, monitörün yenileme hızlarının GPU’ya GeForce GTX barındıran bir bilgisayarda senkronize edilerek canlandırılmasını sağlıyor. Böylece daha hızlı, kesintisiz ve dinamik oyun deneyimine imkan tanıyor.

Çeşitli görüntüleme açıları sunan ErgoStand özelliği, göz yorgunluğunun önüne geçen Acer EyeProtect ve ışık kaynaklarından gelen yansımayı azaltan ComfyView gibi kullanıcı dostu özellikle sahip olan Acer XB270HU, HDMI 2.0, DVI ve DisplayPort 1.2 bağlantı girişlerine sahip.İçinde bulunduğumuz  Mart ayı içerisinde piyasaya sürülecek olan monitörün satış fiyatı henüz bilinmiyor.

No Comments Yet.

Leave a comment

WhatsApp'a Yönlendir
Merhaba!
Ben, Yönetim Bilişim Sistemleri Uzmanı Yüksel KORKMAZ. Size nasıl yardımcı olabilirim?😊
Önceki yazıyı okuyun:
Microsoft One Store Patlamaya Hazırlanıyor !

Microsoft’un yeni işletim sistemi olan Windows 10 ile resmen yayınlayacağı One Store adlı mağaza ile Mobil ve Masaüstü kullanıcılar Windows...

Ücretsiz İnternet Devri Yaklaştı !

Kalkınma Bakanlı proje kapsamında yeni yapılan bir çalışma ile yoksul aileler ücretsiz internet hizmetine sahip olabilecek. Yapılan çalışmanın temel amacı interneti...

Kapat