Yüksel KORKMAZ

+90 506 261 70 70

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz

“Women’in Business Talk” Etkinliği için Başvurular başladı.

Microsoft olarak, Türkiye ve dünya genelinde kadınların iş gücüne katılım oranının artırılmasına yönelik pek çok proje gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bu vizyon çerçevesinde, Türkiye ofisi olarak biz de sosyal sorumluluk anlayışı içerisinde kadınların kariyer gelişim süreçlerini desteklemek amacıyla sene boyunca pek çok eğitim, etkinlik ve profesyonel hayatta başarılı olmuş kadın liderler ile geleceğin liderlerini buluşturduğumuz aktiviteler düzenliyoruz. Tüm bu yaptığımız çalışmaların kadınların hayatına büyük bir etkisi olduğuna inanıyoruz.

Şimdi ise; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında “Women in Business Talk” ismiyle Microsoft Türkiye’de çalışan kadın yöneticileri 16-26 yaş aralığında bulunan genç kadınlarla buluşturuyoruz! Bu etkinliğimiz ile üniversite 3. ve 4. sınıfların kabul edildiği uzun dönem staj programı olan Microsoft Talent Explorer hakkında detaylı bilgiler edinebilir, yeni mezun işe alım programı MACH (Microsoft Academy for College Hires) hakkındaki sorularınızı MACH programından mezun olanlara sorabilir ve Microsoft bünyesinde üst düzey kadın yöneticilerimizden kendi kariyer süreçlerini ve tecrübelerini dinleme imkanına sahip olabilirsiniz.

Etkinlik programı:

10.00- 10.30       Sunum: Microsoft Talent Explorer Programı Nedir?

10.30 – 11.00     Sunum: Microsoft MACH Programı Nedir?

11.00- 12.30       Microsoft Kadın Yöneticileri ile Kariyer Sohbeti

12.30 – 13.00     Networking

Etkinlik yeri: Microsoft Türkiye Ankara Ofisi

Etkinlik tarihi: 7 Mart Cumartesi

 Etkinliğe katılım başvuru ile olacaktır. Katılımcı sayısı sınırlı tutulacağından dolayı başvurunuzu bir an önce aşağıda iletişim adresine göndermeniz gerekmektedir. Başvuru için son tarih 5 Mart Perşembe günü, 18.30’dur.

Başvurularınız için:

İdil Deniz Selçuk

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Proje Koordinatörü

e-mail: t-idils@microsoft.com

KAYNAK: BLOG MİCROSOFT

No Comments Yet.

Leave a comment

WhatsApp'a Yönlendir
Merhaba!
Ben, Yönetim Bilişim Sistemleri Uzmanı Yüksel KORKMAZ. Size nasıl yardımcı olabilirim?😊
Önceki yazıyı okuyun:
Şirketini uçurumdan alan 7 efsane ürün!

Batmak üzere olan bir şirketi tek bir ürün kurtarabilir mi? Bu 7 efsanevi ürün, işte bunu başardı! Rakipleri karşısında kendilerini batmak...

Office’te Yenilikler Bitmiyor: Yeni Bulut Depolama Alanı Entegrasyonu

Belgeleriniz nerede depolanıyor olursa olsun Office’in, belgeler üzerinde çalışmak için en çok tercih edilen yöntem olmasını istiyoruz. Kasım ayında, Dropbox’ta...

Kapat